Video salvestus ja voogesitus

Webcast
ÄRIJUHTIMINE
Veebiseminar
HARIDUS
Koosolekuruum
KOOSOLEKUD

Suhtle tõhusamalt kasutades video salvestamist ning otseesitust

Koostöös turu juhtiva videosalvestuse ning otseesitusplatvormi pakkujaga QuickChannel, saame luua Teie ettevõttele iskupärase lahenduse, kus põhirõhk on kasutatavusel, turvalisusel ja integratsioonidel.
Vastavalt Teie ettevõtte turvareeglitele ning vajadustele, saab video salvestuse- ning otseesituslahenduse paigaldada kas ettevõtte siseselt, hajutatult või pilveteenusena.

VIDEOKONVERENTS LOOB INFOVARAMU

Igat videokoosolekut ja esitlust erinevate osakondade ja meeskondade vahel saab nüüd salvestada. Et seda hiljem jagada kolleegidega, või hiljem kasutada esitluses leiduvat infot. Tänu lihtsale ja turvalisele kasutatavusele loovad videokoosolekud tulevikuks infovaramu kogu organisatsioonile.

REAALAJAS VIDEOKOOSOLEKUD

Kutsu inimesi osalema videokoosolekutel erinevatest asukohtadest maailmas ja edasta nende esitlusi reaalajas veebiseminarina  või järelevaatamisena. Lisaks tavapärasele veebiseminarile on võimalik vaatajate registreerimine, chat, interaktiivsed päevakavad ja esinejate nimede kuvamine.

JUHENDID JA KOOLITUSVIDEOD

Nüüd saate kasutada oma videokonverentsiseadet või sülearvutit, millel on videokaamera, et salvestada videokoolitusi ja esitlusi. Teksti kirjutamise, meilide ja PDF-failide saatmise asemel võite oma sõnumi salvestada videona. Saatke oma esitlus videona vaatajaskonnale vaid mõne minutiga.
Tänu video redigeerimise funktsioonile saate luua professionaalseid koolitusvideosid ja juhiseid otse isiklikust virtuaalsest koosolekuruumist.

JÕUDKE IGAÜHENI, IGAL AJAL – MIS TAHES SEADMES

Voogesituse ja video salvestamise abil, mis on integreeritud sinu videokonverentsi platvormiga, jõuad sa igaüheni, iga sõnumiga, nii reaalajas, kui ka järelevaatamise abil, igast seadmest. Seda on võimalik teha turvalisel, kvaliteetsel ja paindlikul moel.

BRIDGE

Bridge on moodul ühendamaks videosalvestuse ja otseesituse funktionaalsused Teie ettevõtte videolahendusega. Milleks võib olla Pexip Infinity, Videonor või Videxio videoplatvorm.

BROADCAST

Otseesituse abil saate edastada reaalaja sündmusi, veebiseminare ja webcast‘e. Kõik, mida vaja teha on määrata sündmuse toimumise aeg ja koht ning vaatajad saavad ülekannet jälgida igast videoesitlust toetavast seadmest.

PLAY

Tehke oma videosisu kättesaadavaks ettevõtte sise- ja välispubliku jaoks. Lisage videod oma veebisaidile või sisevõrku ja teil on oma ettevõtte videokanal. Kogu esitatav sisu kuulub teile, ning puuduvad segavad reklaame. Kõiki videosid saab jagada ka enamlevinud sotsiaalmeedia kanalites.

CREATE

Laadige üles video fail ja redigeerige otse pilves. Create moodul võimaldab teil saada juurdepääsu ka statistikale, et näha videote vaadatavuse numbreid, ning informatsiooni vaatajate kohta. Create abil saate luua omanäolise videoportaali ning redigeerida videomängija kujundust.

MEETING

Meeting moooduliga saate hallata koosolekuid – ajastust, osalejaid, määrata kõnelejaid, hääletada ja alla laadida statistikat. Meeting on suurepärane toode kasutamiseks istungitekonverentside ja poliitilistel koosolekute läbiviimiseks.

Valmis tellima tasuta prooviversiooni? See võtab ainult minuti

Kuidas kasutada video salvestamist ja otseesitust