Lihtsustame videokoosolekutega liitumist – kas üks nupp on palju või vähe?

Lihtsustame videokoosolekutega liitumist – kas üks nupp on palju või vähe?

Synergy Join intergations

Eelnevalt olen blogides kirjutanud, et erinevate videoseadmete tootjate lahendused saavad nüüd probleemivabalt üksteisega suhelda. Kuid selle kõrvale on tekkinud uus probleem.

Kuidas erinevate videosüsteemide puhul saaks lõppkasutaja mugavalt koosolekuga liituda?

Kui Teie ettevõttes on kasutusel Skype for Business ja eraldiseisvad videolahendused (Cisco, Polycom, Lifezise, Huawei, jne), siis järgnev jutt on just Teile.

  1. Oletame, et Teil on Cisco videokoosolekuruumid ja Skype for Business Online (O365). Kuidas helistada Cisco seadmest Skype for Business koosolekule? Võimatu!
  2. Olete te proovinud videoseadme kaugjuhtimispuldi abil sisestada koosoleku aadressi SIP formaadis? Näiteks: “258458858@video.whatever.business.com“. On vist pisut ebamugav ning aeganõudev ja võivad tekkida kirjavead. Kuniks sellega hakkama saate on 5-10 minutit koosoleku aega kaotsi läinud.
  3. Kindlasti oled muret tundnud, et kus on minu videokoosoleku kutse? Või mis asi on üleüldse “SIP” aadress, millele ma pean helistama?

Kõik need probleemid raiskavad väärtuslikku tööaega ja loovad halva kasutajakogemuse.

Kuid mida siis teha?

Kõige lihtsam on lasta töö ära teha spetsiaalsel tarkvaral, mis jälgib sinu Outlook kalendris tehtud koosolekuid.

Lisada ei ole vaja ühtegi “Add-in” moodulit. Piisab vaid kui lisad oma koosolekukutsesse videoruumi ressursi.

Tarkvara saadab automaatselt koosoleku alguses videoseadmetele sõnumi, liitumiseks koosolekuga “ühe nupuvajutusega“. Juhul kui ka üks nupuvajutus tundub liiga aeganõudev või keeruline, saab videoseadme ka automaatselt koosolekuga liita, ilma ühegi nupulevajutuseta!

Just sellist mugavust ning automatiseeritust pakub Synergy SKY nimeline ettevõte. Nende tooteportfelli kuuluvad:

Synergy JOIN – One Touch Access to Video/Skype meeting

Synergy Analytics – et paremini analüüsida koostöölahenduste kasutatavust ning parandada koostöölahenduste investeeringute tasuvust (ROI)

Synergy Manage – on mõeldud spetsiaalselt videokoosoleku teenusepakkujatele, et efektiivselt administreerida kliente ning võimaldada klientidele iseteenindust oma videoteenuse haldamiseks.


Kellele võiks Meeting Server või Analytic Server tooted sobida?

Vastus on lihtne – kõigile kes omavad Skype for Business lahendust, olgu see siis ettevõttes sees või pilves (O365), ning kellel on eraldiseisvad videolahendused (Cisco, Polycom, Lifezise, Huawei, jne).

Synergy SKY – Meeting Server demo 6 erineva videoseadmega. Pexip / Exchange / Outlook

Minule isiklikult antud toote juures meeldib selle lihtsus. Lõppkasutaja jaoks muutub nii videokoosolekute loomine, kui ka liitumine märgatavalt lihtsamaks ning mugavamaks. Küsimuseks jääb vaid – kas vajutada liitumiseks ühte nuppu, või loobuda sellestki?!

Mul on heameel teatada, et Nordek OÜ on nüüdsest ettevõtte Synergy SKY toodete ametlik edasimüüja Baltikumis. Nordek OÜ pakub ka tootetuge ning aitab teha tasuta esmase toote sobivuse analüüsi, Teie ettevõttele. Samuti pakume abi ka toote paigaldamisel.

Kindlasti tasub tehtav investeering ennast kuhjaga tagasi, suurendades videoruumide kasutatavust ning vähendades seeläbi lähetustele kuluvat aega ning raha.