Kuidas videosuhtlus annab paremad võimalused koostööks oma klientide ja partneritega?

Kuidas videosuhtlus annab paremad võimalused koostööks oma klientide ja partneritega?

Paljudes ettevõtetes on juba kasutusel erinevad videokoosoleku seadmed ja lahendused. Ettevõtte sees lahendus küll toimib, kuid tihti on puuduseks see, et puudub tehnoloogiline kokkusobivus klientide või partnerite videolahendustega.

Kui vaadata, kust tuleb ettevõttesse raha, siis üldjuhul tuleb see klientidelt ja partneritelt. See, aga tähendab, et meie videokoosolekulahendus peab järjest enam arvestama väliste osapooltega.

Eelnevalt on olnud mitme osapoolega, kvaliteetsed ja mitmel ekraanil esitatavad videokoosolekud vaid suurte ja rahvusvaheliste firmade mängumaa. Tänasest on väga head lahendused kättesaadavad juba kõigile ettevõtetele.

Mida rohkem ettevõtteid panustab kvaliteetsesse videokoosolekusse, seda rohkem hakatakse ka sisukaid videokoosolekuid ettevõtete vahel pidama. See aitab kokku hoida lähetuskulusid, säästa loodust, kui ka parandada palju reisivate töötajate pereelu.

 

Milles siis peitub hea videokoosoleku saladus?

Kolm komponenti olulisuse järjekorras, mis määravad videokoosolekute tõhususe ja investeeringu tasuvuse:

1) Turvaline, lihtne ja pandlik videokoosoleku platvorm või teenus, mis võimaldab videokoosolekuid igast seadmest (Windows, Linux, IoS, Android) ja ei vaja lisa tarkvara, koosolekutega liitumiseks. Eriti oluline on, et platvorm või teenus võimaldaks ühendada erinevate videoseadmete videokõnesid (Skype for Business, Microsoft Teams, Cisco, Polycom, Google Hangouts Meet, Avaya, Yealink, veebilehitseja)

2) Kastutajakogemus – lahendust peab olema lihtne kasutada. Luua lihtsalt koosolekuid ja liituda, sõltumata sellest kus te asute või millist telefoni, tahvlit või arvutit te parasjagu kasutate. Kõnekvaliteet üle maailma peab olema ühtemoodi hea.

3) Hea videokoosolek vajab kvaliteetseid seadmeid. HD kvaliteediga kaamerad, kärgmikrofonid ja suured TV ekraanid. (Parema kvaliteedi kasutajakogemuse jaoks on soovitatav soetada videoseade eraldiseisvana. Juhul kui kasutada USB kaamerat ja kõrvaklappe tekivad paratamatult probleemid, et video või heli ei jõu koosoleku osapoolteni).

 

Eelnevalt mainitud komponendid/ootused tundusid varasemalt ebareaalsed ja tihti jäigi mõni nendest nõuetest täitmata ja selle all kannatas nii investeeringu tasuvus, kui ka kasutajakogemus. Kuid tänaseks on olukord muutunud ja Nordek OÜ pakub Baltikum-i turul maailmas tunnustatud Pexip videokoosoleku tooteid ning SynergySKY video(koosoleku) kasutajakogemust parandavaid lahendusi.

Pisut nende firmade ajaloost.
Mõlemate firmade töötajad ja omanikud on olnud kunagise videokonverentside pioneeri Tandberg-i töötajad. Seetõttu parandavad Pexip ja SynergySKY oma tarkvara abil just neid probleeme, mis eelnevalt on olnud videoseadmete või lahenduste tootjate kitsaskohtadeks.

Nordek on tulnud Baltikumi turule, et muuta kvaliteetsed ning turvalised videokonverentsid kättesaadavaks igale ettevõttele ja muuta osaks meie igapäevaelust.
Mida paremini on tehtud ettevõtte väline videokonverentsiühendus, seda rohkem on võimalusi selle ärakasutamiseks ettevõtte äriprotsessides. Ilma võimaluseta pakkuda klientidele või partneritele luua videoühendust teie ettevõttega, jääb teie ettevõte suletuks välismaailma ja uute võimaluste jaoks.

Kasutades uue ajastu videokoosolekuid, loote oma ettevõttele suure eelise, sest info ja otsused liiguvad kiirelt, turvaliselt ja kvaliteetselt teie, klientide ja partnerite vahel. Rahaline kokkuhoid reisikuludelt on lisaboonuseks!