Aasta 2018 muudab videosuhtluse tulevikku!

Aasta 2018 muudab videosuhtluse tulevikku!

ideokonverentsi lahenduste turul on toimunud kiire areng. Need probleemid, mis takistasid videokoosolekute kasutuselevõttu massiliselt, on tänaseks leidnud lahenduse.

Kui veel mõned aastad tagasi oli videokoosolekute peamisteks kasutajateks peamiselt suurettevõtted, seoses kalli riistvara ja keeruka haldusega, siis nüüdseks on võimalused võrdsed kõigile, nii lahenduste lihtsuses kui ka hinnas.

Enam ei ole probleemi ka videokoosoleku edastamiseks vajamineva andmesidega. Praeguseks on HD kvaliteediga videopildi edastamine võimalik üle tavalise Internetiühenduse. 4G ja 5G lisavad aga veelgi kvaliteeti ja paindlikust, võimaldades videokoosolekuid ka välitingimustes ning sõltumata asukohast.

Videosillad ja muud komponendid, mis võimaldavad mitme osalejaga videokoosolekuid on muutunud laiatarbekaubaks. Samuti pole enam vaja muretseda, kus seda spetsiaalset videokoosoleku riistvara hoida. Paigaldada saab lahendusi nii ettevõtte serveriruumi, “pilve” või kasutada hübriidlahendusena.

Videokonverentside kasutajaid on häirinud algusest peale ühilduvuse puudumine erinevate videolahenduste tootjate seadmete vahel. Nüüd on ka ÜHILDUVUSE probleem lahenduse leidnud. Sellist mugavust pakub Pexip, olles üks vähestest, kes on sertifitseeritud Microsofti partneriks video integratsiooni alal.

Lõppkasutaja seadmeks sobib pea iga paari aasta vanune telefon, tahvel, süle- või lauaarvuti. 

Seega on nüüd olemas kõik, et saaksime hakata väärtustama oma aega ning kasutama rohkem igapäevaste tööülesannete täitmisel videokoosolekuid.

Kõik on tehtud lõppkasutaja jaoks äärmiselt lihtsaks ning mugavaks.

Kui vajad abi, siis Nordek aitab Teil leida mugavamalt õiged videolahendused!